Μετάβαση στις πληροφορίες προϊόντος
1 από 3

Μονάδα ινών MultiMode SFP D-Link DIS-S302SX

Μονάδα ινών MultiMode SFP D-Link DIS-S302SX

by D-Link

Κανονική τιμή €249,80 EUR
Κανονική τιμή €0,00 EUR Τιμή έκπτωσης €249,80 EUR
Έκπτωση Εξαντλήθηκε
✅ Παράδοση σε 4-10 εργάσιμες ημέρες. 🔒 Εγγύηση γνησιότητας & επιστροφής χρημάτων
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το Μονάδα ινών MultiMode SFP D-Link DIS-S302SX σε ασυναγώνιστη τιμή.

  • Χρώμα: Ασημί
  • ταχύτητα: 1000 Mbit/s
  • Συνδέσεις: SFP
  • Τύπος:
    • Πολλαπλού τρόπου ενότητα ινών SFP
    • Οπτικές ίνες
Προβολή όλων των λεπτομερειών